LATEST NEWS

Akuzat për korrupsion në krye të ushtrisë greke: shërbimet sekrete po monitorojnë gjeneralin Floros

0
Për gjashtë muajt e fundit, Greqia është zhytur në një skandal politik që filloi në gusht 2022, kur shtypi zbuloi se Nikos Androulakis -...

Moti i keq, probleme në aeroportin e Rinas.

0
Bëhet me dije se avioni i linës Romë-Tiranë i cili duhet të ulej në orën 09:55 është ende në qiell pasi nuk bën dot...

Hysaj: Do të shënoj ndaj Izraelit dhe Islandës

0
Në prag të sfidës së Ligës së Kombeve ndaj Islandës, ishin Elseid Hysaj dhe Klaus Gjasula që përballë gazetarëve treguan pritshmëritë e tyre për...

STAY CONNECTED

234,046FansLike
68,543FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

POPULAR ARTICLES

Gjermani dhe Italia bëhen gati për largimin e emigrantëve

0
Qeveria gjermane përmes ministrit të Brendshëm, Horst Seehofer bën të ditur se është gati marrëveshja bilaterale me Italinë për kthimin e migrantëve. Por një...

Bozdo: Rama bllokoi bulevardin për qëllime politike

0
Nënkryetari i bashkisë së Tiranës, Eno Bozdo, ka akuzuar sot kryeministrin Edi Rama se ka urdhëruar bllokimin e bulevardit të ri të Tiranës për...

Meta: Ka pasur spekullime për armët Kimike të Sirisë

0
“Ka pasur spekulime të shumta mbi gadishmërine e kryeministrit Rama mbi diskutimet për armët Kimike të Sirisë, dhe ky ishte dhe thelbi i tensionit”,...

LATEST REVIEWS

PD: Rama me dy personalitete, duhet të kurohet falas

0
Menjëherë pas takimit të Kryeministrit Rama me drejtuesit e QSUT-së, vjen dhe reagimi nga selia blu. Zëdhënësja e kësaj selie Laura Vorpsi, deklaroi në...