Date archive forNëntor 3rd, 2017
By albaniaplus On E premte, Nëntor 3rd, 2017
0 Comments

Vëzhgues të PSG dhe Inter dëshirojnë Bardhin

Paraqitjet fantastike në këtë fillim sezoni me Levanten në La Liga e kanë bërë Enis Bardhin shumë të kërkuar. Mesfushori ofensiv me origjinë shqiptare por që përfaqëson kombëtaren e Maqedonisë eshtë More...

By albaniaplus On E premte, Nëntor 3rd, 2017
0 Comments

Klosi: 99% e guroreve nuk zbatojnë lejen mjedisore

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi apeloi bizneset e në veçanti guroret që të ulin nivelin e ndotjes në të kundërt do të penalizohen. Në forumin e mbajtur për menaxhimin e mbetjeve të ngurta More...

By albaniaplus On E premte, Nëntor 3rd, 2017
0 Comments

“Mallakastra” në Kushtetuese, Balla akuza Bashës dhe Kryemadhit

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka reaguar ashpër ndaj vendimit të KQZ për të mos i hequr mandatin kryetarit të bashkisë së PD-së Mallakastër, Agron Kapllanaj. Përmes një postimi More...

By albaniaplus On E premte, Nëntor 3rd, 2017
0 Comments

Pervizi, Merkelit: Po gaboni rëndë me shqiptarët

Zef Pervizi E nderuar zonja Kancelare Merkel! Për pasojat e osmanizmit në Ballkan, më mirë sesa në shqiptarët nuk mund të faktojë askush pasi kemi pësuar 479 vjet dhunën osmane pa shkollë, institucione More...

By albaniaplus On E premte, Nëntor 3rd, 2017
0 Comments

Shqiptarin fatkeq nuk e do as Europa dhe as Shqiperia!

Sot po kur po kthehesha nga Frankfurti ne Tirane, perpara se te hipja ne avion, u perballa me nje skene prekese dhe trishtuese. Dy makina policie, iu afruan avionit dhe sollen te shoqeruar nje grua me dy femije More...