Vëzhgues të PSG dhe Inter dëshirojnë Bardhin

62

Paraqitjet fantastike në këtë fillim sezoni me Levanten në La Liga e kanë bërë Enis Bardhin shumë të kërkuar.
Mesfushori ofensiv me origjinë shqiptare por që përfaqëson kombëtaren e Maqedonisë eshtë vënë në listën e dëshirave të skuadrave të rëndësishme europiane .
Vëzhgues të PSG dhe Inter e kanë ndjekur edhe nga afër lojtarin, dhe pritet që në merkaton e ardhshme të ketë hapa konkret rreth kësaj çështjeje.
Në një intervistë për “DigiSport”, mesfushori e ka pritur mjaft mirë interesimin e tyre dhe ka dëklaruar se për momentin ai është i fokusuar të ndihmoj Levanten në luftën për mbijetesë dhe më pas do mendojë rreth zërave të merkatos.