Publikuar Ne: 10 Qershor 2014
78 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Vetëvritet 23-vjeçarja, hidhet nga Sky Tower

policiaNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë, në ndërtesën e lartë Sky Tower, nga e cila është hedhur një vajzë e re 23 vjeçare dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish- Bllokut, Tiranë. Sipas dëshmitarëve vajza 23 vjeçare, Iris Belba ka qenë duke pirë kafe. Mësohet se vajza ka qenë punonjëse në një nga bizneset e pallatit 16-katësh.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet. Ende mbeten të paqarta shkaqet pse vajza është hedhur.

79 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok