Publikuar Ne: 5 Janar 2014
35 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Tiranë, përplasen automjetet plagoset një person

policia-rrugoreNjë aksident rrugor në kryeqytet ka sjellë plagosjen e një personi, për arsye të mos respektimit të rregullave të qarkullimit rrugor.

Raportohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën “Sami Frashëri”, ku për pasojë është plagosur lehtë njëri nga drejtuesit e mjeteve. Në aksident u përfshinë dy automjete, një tip “Audi A4” me targa AA 001 ET, dhe një makinë tjetër tip “Audi TT” me targa AA 258 HR. Të njëjtat burime shtojnë se njëra prej automjeteve ka përfunduar në trotuar, duke dëmtuar një reklamë ndriçuese dhe lidhjet elektrike të semaforit.

36 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok