Publikuar Ne: 17 Janar 2014
51 shikime
Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

Modelja e “Playboy” gjendet e vdekur në vaskë

cassandra-lynn_420c00faBukuroshja e “Playboy”, Cassandra Lynn është gjetur e pajetë në vaskën e shtëpisë së saj në Los Angeles. Modelja 34-vjeçare dyshohet se ka marrë një overdozë droge dhe për pasojë ka humbur jetën.

Autoritetet po hetojnë ngjarjen e rëndë, ndërkohë që kanë përdorur edhe rrjetet sociale për të verifikuar nëse modelja ka dashur të vetëvritet, apo e ka tepruar aksidentalisht me drogën.

Cassandra Lynn ishte në kopertinën e revistës për meshkuj “Playboy” në shkurt të vitit 2006, me pseudonimin “Butterfly”, për shkak të pesë fluturave tatuazh që kishte në trup.

52 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok