Tiranë, grabitet dyqani i një kompanie celulare

Share This
Tags

policiaGrabitet gjatë natës një dyqan i një kompanie celulare në kryeqytet.

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Vasil  Shanto” ku persona ende të paidentifikuar kanë thyer fasadën e xhamit të dyqanit dhe kanë vjedhur 4 aparate celularë.

Nuk dihet ende shuma e aparateve celularë por mësohet se ato janë të markave të shtrenjta.

Ndërkohë policia e cila ka shkuar në vendngjarje ka bërë të mundur edhe sekuestrimin e kamerave të cilat ndodhen pranë dyqanit të grabitur, për të bërë të mundur edhe identifikimin e grabitësve.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>