Liga e Kampioneve: Të premten, shorti për ndeshjet çerekfinale

Share This
Tags

bayernTe premten do te hidhet ne oren 12.00 ne seline e UEFA-s ne Nion te Zvicres, shorti per ndeshjet çerekfinale te Liges se Kampioneve ne futboll.
Ne gare jane, mes te tjereve, tre ekipe spanjolle e nga dy ekipe angleze e gjermane.
Ekipet qe do te perballen ne short jane: Bayern Munich, Dortmund, Real Madrid, FC Barcelona, Atletico Madrid, Paris SG, Chelsea e Manchester United.
Ndeshjet e ketij turi do te luhen, vajtja me 1-2 prill dhe ktimi me

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>