Rita Ora ndriҫon në Los Angeles

65

Rita Ora u shfaq plot ngjyra në emisionin Extra në Los Angeles të hënën.

Këngëtarja me origjinë shqiptare mbante veshur një fustan me ngjyra të ndryshme e të ndezura kur mbërriti në studion e Universal City.

Bukuroshja bjonde me shumë elegancë dhe finesë siguroi që të gjithë sytë të ishin drejt saj.