Grabitet pika e Exchange në Vlorë

23

Grabitet pronari i një pikë Exchange në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “Bashkimi” në Vlorës. Policia ka shkuar në vendngjare dhe po punon për zbulimin e autorëve.