Published On: Mar, Qer 5th, 2018

Ermal Meta dhe Rita Ora fotografi bashkë: Jemi shqiptarë

Pas koncerteve që zhvilluan në Tiranë, Ermal Meta më 1 qershor dhe Rita Ora më 3 qershor, dy këngëtarët me origjinë shqiptare janë bërë bashkë.

Yjet e muzikës janë takuar në Verona të Italisë, ku Rita zhvilloi një koncert tjetër, pas atij në Sheshin Skënderbej.

Ermal Meta ka publikuar foton me 27-vjeçaren në Instagram dhe shkruan: Jemi shqiptarë.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>