Etiketim: ermal meta

Ermal Meta dhe Rita Ora fotografi bashkë: Jemi shqiptarë

0
Pas koncerteve që zhvilluan në Tiranë, Ermal Meta më 1 qershor dhe Rita Ora më 3 qershor, dy këngëtarët me origjinë shqiptare janë bërë...