Arkivi i fjaleve kyçe per ‘standardet’
Nga albaniaplus me 19 Prill 2013
0 Komente

Zbardhet takimi i Nishanit me Raporterët e Asamblesë Parlamentare të KE-së

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani zhvilloi sot një takim me Raporterët e Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Jonathan Evans dhe Grigore Petrenco, të cilët ndodhen në Shqipëri për të Lexo...

Nga albaniaplus me 16 Prill 2013
0 Komente

Zbardhet takimi Eshton- Nishani

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani priti në një takim Zëvendëspresidenten e Komisionit Europian dhe Përfaqësuesen e Lartë për Politikën e Jashtme dhe Sigurinë në Bashkimin Europian, Baroneshën Catherine Lexo...

Nga Fatos Mahmutaj me 10 Prill 2013
0 Komente

PD: Ndryshim balancash në KQZ

Mazhoranca qeverisëse në Shqipëri ka kërkuar ndryshimin e balancave të përfaqësimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve. Kështu, zyra nga grupi parlamentar demokrat janë shprehur për largimin e anëtarit Lexo...

Nga Imelda Tasho me 8 Prill 2013
0 Komente

BE investon 272.75 milion euro, për të promovuar bashkëpunimin rajonal në Ballkanin Perëndimor.

Komisioni Europian/foto Albaniaplus Bashkëpunimi rajonal i Ballkanit Perëndimor, është simuluar në një logjikë koherente nga Bashkimi Europian. Vendet, që duan të aderojnë në BE, kanë tërhequr vëmendjen Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok