Publikuar Ne: 3 Mars 2014
69 shikime
KURIOZITETE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Stërvitja mizore e policëve tajlandezë

ushtaret1Special Unit Forces Commandos exercise in BangkokProgrami zgjat katër muaj dhe në të marrin pjesë 89 agjentë të policisë tajlandeze, nga të katër anët e vendit.

Të gjithë agjentët angazhohen në ushtrime të ndryshe anti-terrorizmi, të cilat shpesh herë shkojnë deri në kushte ekstreme, si fizike edhe mendore.

Kush e kalon kursin bëhet anëtar i Special Unit Forces Commandos, një njësi operative për ndërhyrje blic.

70 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok