Publikuar Ne: 25 Janar 2014
103 shikime
KURIOZITETE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Shishja e verës hapet edhe me këpucë

vera kepucaNëse ndodheni në një situatë në të cilën dëshironi të hapni një shishe vere, por nuk keni nxjerrëse tapash, mos u pikëlloni, krejt çfarë ju duhet është një këpucë.

Kuriozitet.net jua prezanton një ekspert vere, Stephen Cronk, i cili ka hapur shumë shishe në jetën e tij dhe në videon e mëposhtme tregon një mënyrë alternative për të nxjerrë tapën nga shishja.

Shishen duhet ta vendosni në këpucë dhe pastaj të godisni në një bazë të fortë.

Pas disa goditjesh, tapa do të dalë mjaftueshëm sa mund ta nxirrni me dorë.

Video

104 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok