Publikuar Ne: 16 Mars 2014
94 shikime
BOTA / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Seuli teston dhjetë raketa me rreze te shkurtër veprimi

raketeKoreja e Veriut testoi sot dhjetë raketa me rreze të shkurtër veprimi, të fundit në serinë e kryer nga Pheniani gjatë vijimit të manovrave të përbashkëta mes Koresë së Jugut dhe SHBA-së, raportoi agjencia e lajmeve të Koresë së Jugut Yonhap.
Raketat u hodhën në pjesën lindore të Koresë së Veriut drejt detit të Japonisë, shtoi agjencia.

95 shikime 2 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok