Publikuar Ne: 11 Maj 2014
60 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / POLITIKE | By albaniaplus

Rama: Policia kryen operacion anti-drogë dhe akuzohet për trafik

edi rama 6Kryeministri shqiptar, Edi Rama, me anë të një postimi në rrjetet sociale theksoi se ishte policia ajo që ndërmori operacionin e djeshëm në plazhin e Divjakës.

Në faqet zyrtare ne rrjetet sociale, Rama shkruan duke cituar një personalitet ndërkombëtar: “Një mik i huaj: Vetëm tek ju mund të ndodhë që policia të bëjë një operacion antidrogë si i djeshmi dhe të  akuzohet si fajtore për trafikun”!

Ditën e djeshme Kryeministri Rama, ka mbështetur policinë në operacionin e saj. “Operacioni antidrogë, prova e fortë e radhës se shteti po ringrihet me shpejtësi e Policia e Shtetit është kthyer në krye të detyrës!” shkruajti dje Kryeministri Rama në Facebook.

61 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok