Publikuar Ne: 14 Janar 2014
56 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Makina përplas motorin, një i plagosur rëndë

aksidenlaprakeNjë person ka mbetur i plagosur, si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur pranë Urës së Gjerosës, ku një automjet ka përplasur një motor dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i motorit.

Menjëherë i plagosuri, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur është dërguar me urgjencë në spital, ku po merr edhe ndihmën mjekësore.

Ndërkohë policia, e cila ka shkuar në vendngjarje ka ndaluar drejtuesin e automjetit dhe po vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

57 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok