Publikuar Ne: 2 Mars 2014
54 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Makina përfundon në trotuar, pranga shoferit

MAKINA TROTUARNjë automjet tip Mini Couper ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në trotuar në rrugën e “Durrësit”, pranë Ministrisë së Arsimit në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4:00 në të gdhirë të së dielës dhe shkak sipas policisë për daljen e mjetit në rrugën e Durrësit, sipas policisë dyshohet të ketë qenë konsumi i alkoolit si dhe kushtet e vështira klimaterike nga shirat.

Edhe pse aksidenti nuk ka pasur pasoja në njerëz, policia ka shoqëruar në ambientet e Komisariatit numër 3, drejtuesin e mjetit dhe pritej të ekzekutonte arrestimin e tij, raporton “shqiptarja.com”.

Automjeti ka qëndruar për orë të tëra në vendngjarje pasi u kërkua vlerësimi maksimal i aksidentit edhe pse me dëme të vogla si edhe kryerja e të gjitha ekspertizave të duhura për t’ia bashkangjitur dosjes së hetimore.

55 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok