Publikuar Ne: 27 Korrik 2014
124 shikime
Lajmet e fundit / SPORT | By albaniaplus

Kolumbiani Falcao do të luajë javën e ardhshme ne Emirates Cup

2301-Falcao-futbollisti-i-MonakosSulmuesi i mirenjohur i Monaco, kolumbiani Radamel Falcao, i demtuar rende ne gjurin e djathte ne fund e janarit 2014, do te luaje ne Emirates Cup, qe Monaco do te diskutoje ne Londer javen e ardhshme, beri te ditur trajneri i tij, Leonardo Jardim, te dielen gjate nje konference shtypi.
“Ai eshte ne periudhen perfundimtare te rikuperimit”, theksoi Leonardo Jardim. “Pritet qe brenda javes ai te rikuperohet plotesisht e te jete i gatshem per te luajtur ne Emirates Cup ne Angli”, deklaroi ai.
Monaco do te luaje me 2 e 3 gusht ne Emirates Cup ne “Emirates Stadium” te Londres e do te ndeshet me Valencian (2 gusht) dhe me Arsenalin.

125 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok