Publikuar Ne: 22 Korrik 2015
128 shikime
AKTUALITET / SPORT | By Qemal Shehu

Arsenal pas sulmuesit te Real Madrid, Karim Benzema.

Arsenal eshte ne kerkim te nje sulmuesi te klasit boteror qe te mund te luaje perkrah Alexis Sanchez dhe duket se objektivi i tyre eshte sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema.

Sipas mediave britanike dhe atyre spanjolle Arsenal eshte ne kontakte te vazhdueshme me agjentin e francezit dhe duket se jane te gatshem te ofrojne 40.000.000 £. Mbetet te shihet nese Real Madrid do ta lejoje kalimin e Benzema tek Arsenal.

Real's Karim Benzema celebrates scoring the opening goal during a  Champions League semifinal first leg soccer match between Real Madrid and Bayern Munich at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain, Wednesday, April 23, 2014. (AP Photo/Paul White)

129 shikime 1 sote

About the Author

Qemal Shehu -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok