Zyrtare: Adriano transferohet tek Roma.

62

Roma dhe Barcelona tashme e kane mbyllur marrveshjen per Adrianon. Barcelones do ti shkojne 5 milion euro, ndersa Adriano do te perfitoje nje kontrate 4 vjecare me pages 2.3 milion euro ne sezon!

Mbrojtesi pritet te zyrtarizohet me fanellen e Romes ditet e ardhshme.adriano