PSG e interesuar per Di Maria.

66

PSG kohet e fundit ka shprehur interesim per sulmuesin e Manchester United, Angel Di Maria.

Sulmuesi qe veren e shkuar u transferua nga Real Madrid per tek “Djajte e kuq” duket se nuk po kalon kohera te mira ne “Old Trafford”  dhe PSG ka shfaqur interesim per te. Duket se PSG eshte e gatshme te ofroje 45.000.000 paund per Argjentinasin ndersa Manchester United kerkon 60.000.000 paund. Mbetet te shihet ne ditet ne zhvillim e ardhmja e Di Maria-s.

Manchester United's Angel Di Maria celebrates after scoring a goal against Queens Park Rangers during their English Premier League soccer match at Old Trafford in Manchester, northern England September 14, 2014. REUTERS/Andrew Yates (BRITAIN - Tags: SPORT SOCCER TPX IMAGES OF THE DAY) NO USE WITH UNAUTHORIZED AUDIO, VIDEO, DATA, FIXTURE LISTS, CLUB/LEAGUE LOGOS OR "LIVE" SERVICES. ONLINE IN-MATCH USE LIMITED TO 45 IMAGES, NO VIDEO EMULATION. NO USE IN BETTING, GAMES OR SINGLE CLUB/LEAGUE/PLAYER PUBLICATIONS. FOR EDITORIAL USE ONLY. NOT FOR SALE FOR MARKETING OR ADVERTISING CAMPAIGNS