Publikuar Ne: 31 Janar 2014
781 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Alarm për bombë para Xhamisë së Tiranës

M4034S-4211Një telefonatë anonime në sallën operative të policisë së kryeqytetit për një bombë para Bashkisë së Tiranës ka vënë sot në alarm policinë.

Sipas informacioneve më të fundit, bomba mendohet se është vendosur në një automjet të parkuar para Xhamisë së Tiranës, e cila ndodhet pranë edhe me bashkinë e kryeqytetit.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur ekspertë të policisë dhe forcat xheniere, të cilët kanë bërë rrethimin e zonës.

Gjithashtu policia po vijon me kontrollohet e automjeteve të cilat i përkasin punonjësve të bashkisë së Tiranës për të verifikuar nëse bëhet fjalë për një alarm fals apo jo.

Ndërkohë policia është duke hetuar për identifikimin e personit i cili telefonoi në numrin 129 duke dhënë alarmin për bombë.

782 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok