Publikuar Ne: 31 Maj 2014
138 shikime
BOTA / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Adoleshentja malajziane është përdhunuar nga 38 burra

perrdNjë adoleshente malajziane është përdhunuar nga 38 burra në një kasolle të braktisur, e cila përdorej si vend për konsumim droge, kanë njoftuar reporterët ditën e sotme. Mendohet se sulmi i tmerrshëm ka ndodhur në veri të shtetit Kelantan, Malajzi në 20 maj.

Burimet kanë thënë se vajza do të takonte një shoqe, 17 vjeç, para se të humbiste në kasollen e braktisur. Raportimet bëjnë të ditur se shoqja ishte bashkëpunëtore e përdhunuesve të dyshuar.

Më pas, thuhet se burrat filluan të përdhunonin në radhë adoleshenten, për disa orë rresht. Disa raportime sugjerojnë se mund të jenë përfshirë më tepër se 38 burra.

Eskorta e policisë malajziane dyshon për përdhunim në grup ndaj vajzës 15-vjeçare. Policia po heton nëse edhe shoqja e vajzës është përdhunuar. Policia malajziane ka arrestuar të paktën 13 njerëz, duke përfshirë një burrë dhe dy bijtë e tij, ndërsa ka konfirmuar se të gjithë burrat ishin nga i njëjti fshat.

 

139 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok