Vdes i plagosuri me armë zjarri, se nuk shleu borxhin

Share This
Tags

spitali-rajonal-shkoderNdërron jetë në spitalin e Shkodrës, 34-vjeçari Florjan Stërkaj, i cili u plagos me armë zjarri paraditen e sotme. Burime nga ky spital bëjnë me dije se pavarësisht përpjekjes së mjekëve për ta mbajtur në jetë, ai nuk ka mundur të rezistojë për shkak të plagëve të marra.

Ngjarja e rëndë u regjistrua mesditën e së dielës në fshatin Omarqaj të Shkodrës, ku 34-vjeçari Florjan Stërkaj është qëlluar me armë zjarri pistoletë nga shtetasi Pal Prroni, i cili është shpallur në kërkim.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe arrestimin e autorit, ndërsa dyshohet se shkak i ngjarjes të jetë një një borxh i pashlyer.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>