Gjendet trupi i pajetë i Erjon Alizotit

Share This
Tags

erjon alizotiËshtë gjetur 10 ditë pas zhdukjes trupi i pajetë i 18-vjeçari Erjon Alizoti i cili u rrëzua në kanionet e Erzenit gjatë një ekskursioni.

Trupi i pajetë i 18-vjeçarit është gjetur nga forcat e Komisariatit numer 1 pranë vendit ku u rrëzua dhe është dërguar në morgun e Tiranës.

Erjon Alizoti u zhduk gjatë një ekskursioni të një grupi të rinjsh në kanionet e Erzenit, të organizuar përmes rrjetit social Facebook.

18 vjeçari së bashku me një shokun e tij ranë në ujërat e Erzenit teksa ishin duke larë duart, por ndërsa i riu tjetër arriti të shpëtohej, Erjon Alizaoti u zhduk pa gjurmë për 10 ditë me radhë.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>