Tag archive for ‘falsifikim’
By albaniaplus On E enjte, Korrik 23rd, 2015
0 Comments

Arrestohet Vlonjati, prodhonte dhe shiste euro false

3000 euro false janë bllokuar në Vlorë si dhe është arrestuar në flagrancë prodhuesi dhe shitësi i tyre. 30 vjeçari Nanx Nanxa me banim në lagjen “Hajro Çakerri” të Vlorës arrinte të prodhonte More...