Rama reagon në Twetter për lojrat e fatit

74

Kryeministri Edi Rama sërish ka reaguar për mbylljen e lojërave të fatit. Në një status në tëitter, kreu i ekzekutivit thotë se bastet dhe monopoli online do të vdesin për Vit të Ri.

Edi Rama: Paratë e zeza të basteve po derdhen kazaneve për të jashtëqitur llafin se kjo u bëka që të mbetet një monopol online!Këtë për çudi s’e paska TaulantiMos u lodhni kot, bastet s’i shpetoni dot më! Edhe bastet edhe ky monopoli online do vdesin për Vit të RiAmanet dëshmitarin X.