Published On: Die, Jan 5th, 2014

Gjika publikon foton me Ramën: Më sjell mbarësi, përgjegjësi dhe angazhim

gjika-ramaShpëtim Gjika, Kreu i Bashkisë së Vlorës, ka postuar në rrjetin social “Facebook” një foto, ku ka dalë së bashku me kryeministrin Rama. Sipër fotos shkruan: “04 Janar 2014! Me Kryeministrin dhe deputetin e Vlorës Edi Rama! Për mua jo vetëm mbarësi, por përgjegjësi dhe angazhim!”.

Foto është shoqëruar me komente nga përdorues të tjerë të rrjetit social FB, ku i urojnë suksese të mëtejshme kryetarëve të dy institucioneve të ndryshme.

 

About the Author

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>