Elhaida Dani fiton “The voice of Italy”

64

Elhaida-Dani2Elhaida Dani ka fituar “The  Voice of Italy”. Ajo ka shkëlqyer me performancën e saj sonte në finalen e The Voice of Italy, duke u shpallur edhe fitues e kësaj gare.

Elhaida sonte ka performuar me disa këngë mes të cilave dueti me Riccardo Coccianten, kënga “When love calls your name” si dhe ajo “Mama Knows Best”.