Publikuar Ne: 15 Janar 2015
179 shikime
Lajmet e fundit / SPORT | By albaniaplus

Xherdan Shaqiri bllokohet nga tifozët në aeroport

Xherdan Shaqiri bllokohet nga tifozë italian dhe shqipëtarë
në aeroport.Shikoni videon..

180 shikime 2 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok