Publikuar Ne: 26 Prill 2014
134 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Vritet bizesmeni, u përfshi në një konflikt

policiaNjë biznesmen, pronar i një lokali tepër të frekuentuar në zonën e ish-bllokut u ekzekutua mbrëmjen e djeshme në Tiranë pasi u përfshi në një konflikt teksa po ndiqte ndeshjen në një lokal.

Ngjarja e rëndë ndodhi reth orës 22:00 të 25 prillit në lagjen “Ali Demi”, pas shkollës “1 Maji”. 36 vjeçari Aurel Zenga është qëlluar për vdekje me 8 plumba pistolete dhe policia ka identifikuar si autor të dyshuar të vrasjes Agron Goxhajn 40 vjeç.

Vrasja
Nga të dhënat e para mësohet se viktima së bashku me autorin dhe 4 persona të tjerë kanë qenë në një lokal në zonën e “Ali Demit” për të parë ndeshjen Roma-Milan.   Në një moment mes 36 vjeçarit dhe autorit ka pasur konflikt. Të gjashtë personat kanë dalë nga lokali dhe sherri mes tyre ka vijuar në një tunel pallati ku dhe viktima është qëlluar 8 herë me pistoletë.

 

135 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok