Arkivi i fjaleve kyçe per ‘falsifikim’
Nga albaniaplus me 23 Korrik 2015
0 Komente

Arrestohet Vlonjati, prodhonte dhe shiste euro false

3000 euro false janë bllokuar në Vlorë si dhe është arrestuar në flagrancë prodhuesi dhe shitësi i tyre. 30 vjeçari Nanx Nanxa me banim në lagjen “Hajro Çakerri” të Vlorës arrinte të prodhonte Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok