Arkivi i fjaleve kyçe per ‘ambasadat’
Nga albaniaplus me 3 Korrik 2015
0 Komente

Zyhdi Dervishi zbulon shifrën: 1944-1990, 26 mijë shqitarë u arratisën nga Shqipëria

Studiuesi dhe profesori i sociologjisë Zyhdi Dervishi gjatë emisionit debati në Channel One të ditës së djeshme në të cilin u diskutua 25 vjetori I hapjes së ambasadave. u dha përgjigje shumë pyetjeve. Në Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok