Publikuar Ne: 29 Janar 2014
70 shikime
Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

Recipeta që hapen vetëm nëse ka dashuri të vërtetë

tru loveNjë kompani japoneze ka krijuar  recipeta të veçanta të cilat mund të hapen vetëm nëse ka dashuri të vërtetë.

E lidhur me një aplikacion True Love Test Bra këto të brendshme për femra hiqen vetëm kur zemra fillon e rreh fort.

Krijuar nga kompania japoneze Ravijour, recipeta fsheh një sensor, që regjistron të rrahurat e zemrës dhe i transmeton nëpërmjet bluetooth-it në një aplikim që i analizon. Kur rrahjet e zemrës kalojnë kufirin e caktuar, recipetat hapen vetë.

‘Më parë recipetat  ishin një veshje për femrat, shpjegon shpikësi, tani ai është një mjet për të testuar dashurinë e vërtetë.

71 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok