Publikuar Ne: 6 Prill 2014
72 shikime
Lajmet e fundit / POLITIKE | By albaniaplus

Rama në Durrës për legalizimet falas

rama profilSot kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës për të folur rreth nismës për legalizimet falas.

Në një postim në faqen zyrtare në “Twitter” kryeministri njofton se legalizimet “falas po rrisin sigurinë dhe po garantojnë progres real”, shkruan Rama.

“Sot në Kënetën e Durrësit për të forcuar bashkëpunimin me komunitetin”, vijon ai në “Twitter”.

73 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok