Publikuar Ne: 9 Janar 2014
73 shikime
Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

Irina Shayk reklamë për rrobat e banjës “Beach Bunny”

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk është shfaqur në fushatën e saj të fundit mbi reklamimin e rroba të banjës të markës “Beach Bunny”, në plazhe tropikale.

Me një fizik të përkryer, modelja ruse po angazhohet në një sërë fushatash reklamuese dhe imazhet e saj kanë pushtuar faqet e revistave, siç ishte dhe shfaqja në kopertinën e një prej revistave më të njohura Vogue, vitin e kaluar.

 

 

 

 

 

 

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk

 

 

 

 

 

74 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok