Publikuar Ne: 2 Janar 2014
73 shikime
AKTUALITET / KRONIKE | By albaniaplus

Fushë-Krujë Laç, Aksident rrugor plagosen dy persona

aksident-rrugorFushë Krujë Laç- Një aksident me pasojë dy të plagosur ka ndodhur rreth orës 17:00 të ditës së sotme në aksin rrugor Fushë Krujë-Laç në afërsi të fshatin Luz. Sipas policisë një automjet është përplasur me një motor dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona identiteti i të cilëve nuk bëhet ende i ditur, të cilët po udhëtonin me motor.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Personat e plagosur janë nisur me urgjencë në Spitalin Ushtarak. ndërkohë për shkak të përplasjes në aksin rrugor ku ndodhi aksidenti është krijuar trafik. Policia ka devijuar qarkullimin në një rrugë dytësore .

74 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok