Publikuar Ne: 11 Qershor 2015
275 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Dyshohet si financues terrorizmi, arrestohet

arrestimPolicia ka njoftuar se mbrëmë ka arrestuar në Kaçanik  një person, të dyshuar se ka financuar terrorizmin.

Mediat kosovare duke iu referuatr Policisë thonë ekziston dyshimi i bazuar për kryerjen e kësaj vepre penal.

Me urdhër të Gjykatës është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit dhe në cilësi të provave materiale janë konfiskuar disa pajisje elektronike, fletushka dhe një karikator pa fishekë.

276 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok