Publikuar Ne: 19 Qershor 2014
160 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / POLITIKE | By albaniaplus

Berisha kalon çdo cak: E ke gruan k***ë! Përjashtohet 10 ditë nga Kuvendi

Berisha-ne-KuvendSeanca e përjavshme parlamentare është kthyer në një makth për familjet shqiptare. Sidomos pas humbjes së zgjedhjeve, Sali Berisha nuk ka respektuar asnjë kod etik dhe moral në fjalën e tij në Kuvend.

Nisur edhe nga trajtimi i veçantë, ku atij i jepet fjala sa herë e kërkon, situatë ka degraduar në nivelet më të ulëta. Berisha ka sulmua çdo deputet socialiste që guxon t’i kundërvihet. Këtë herë në qendër të sulmit të tij ishte Erion Veliaj.

Berisha ka degraduar në fyerje dhe ofendime në deklaratën e tij drejtuar ministrit Veliaj, duke e quajtur bashkëshorten e tij k***ë dhe prostitutë.

Mes akuzave kundër qeverisë, se mbështet krimin dhe trafikun e lëndëve narkotike, ish-kryeministri Berisha ofendoi ministrin e Mirëqenies Sociale dhe bashkëshorten e tij.

161 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok