Publikuar Ne: 2 Maj 2014
105 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Arrestohet grabitësi i supermarketit

policiaNjë 30-vjeçar është arrestuar sot pasi akuzohet për grabitjen me armë të supermarketit mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit. Supermarketi, përballë spitalit të qytetit, dhe 200 metra larg godinës së drejtorisë së Policisë u grabit  mbrëmjen e djeshme në lagjen 6 të qytetit. Fatmir Lukaj dyshohet se nën kërcënimin e armës dhe i maskuar ka grabitur paratë e xhiros ditore të supermarketit. Policia e Durrësit arrestoi Lukajn në lagjen 18, është sekuestruar edhe arma, me të cilën kreu grabitjen. Dyshohet se arma e grabitjes mund të jetë plastike, por ende nuk është konfirmuar.

106 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok