Publikuar Ne: 6 Mars 2014
69 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Aksident në aksin Përrenjas-Qafë Thanë, 2 të vdekur dhe 10 të plagosur

ambulance.31Dy të vdekur dhe 10 të plagosur është deri më tani bilanci tragjik i një aksidenti rrugor në aksin Prrenjas-Qafë Thanë.
Një mikrobuz me targa AA 074 AX i cili udhëtonte nga Tirana drejt Strugës ka dalë dhe ka përfunduar në kanal.

Si pasojë e aksidentit të rëndë kanë gjetur vdekjen 2 persona, ndërsa janë plagosur 10 të tjerë, 4 prej të cilëve ndodhen në gjendje të rëndë në spital.
Nuk dihet ende identiteti i viktimave apo i të plagosurve si dhe as shkaqet e aksidentit të rëndë.
Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

70 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok