Shqiptarët në luftën e Sirisë, Nishani takim nesër me Llallën dhe Ajazin

Share This
Tags

Presidenca Goditja e veprimtarisë së grupeve radikale për dërgimin e qytetarëve shqiptarë në luftën e Sirisë, do të jetë kryefjalë e takimit që President i Republikës Bujar Nishani do të zhvillojë nesër  me drejtues të Prokurorisë dhe SHISH.

Zyra e shtypit e presidencës bën të ditur se Kreu i Shtetit,  Bujar Nishani do të zhvillojë nesër,  ora 11.00 një takim me Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llalla, Drejtorin e SHISH-it Visho Ajazi Lika dhe Prokurorin e Krimeve të Rënda, në presidencë.

Qëllimi i këtij takimi është informimi mbi goditjen e veprimtarisë së grupeve radikale për dërgimin e qytetarëve shqiptarë në luftën e Sirisë.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>