Lushnje, vritet me thikë 38-vjeçari

Share This
Tags

policiaNjë 38-vjeçar është vrarë mëngjesin e sotëm në fshatin Grabjan të Lushnjes.

Ilir Llozi, është qëlluar disa herë më thikë dhe për pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta sikurse nuk dihet ende as identiteti i autorit të ngjarjes.

Drejt fshatit Grabjan janë nisur forcat e policisë së Lushnjes që pritet të sqarojnë rrethanat e ngjarjes

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>