Vlorë, gjendet trupi pajetë i një personi

54

kufomeGjendet trupi i pajetë i një personi në zonën ne plazhit të vjetër në Vlorë.

Ende nuk dihet identiteti dhe mosha e viktimës, ndërkohë burime nga policia e qytetit bregdetar bëjnë me dije se nga hetimet paraprake dyshohet se personi të jetë mbytur.

Trupi i pajetë është dërguar me ambulancë në morgun e spitalit rajonal, ndërkohë që policia ka nisur hetimet për zbardhje e plotë të vdekjes së tij.