Tiranë, makina në ecje përfshihet nga flakët

54

Makina e shperthyerNjë makinë ka marrë flakë teksa ishte në lëvizje, pranë bllokut të ambasadave në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës”. Tashmë në vendngjarje ka mbërritur një zjarrfikëse, e cila po mundëson shuarjen e flakëve.

Ende nuk ka raportime nga policia për personat e implikuar në këtë gjendje mjaft kritike, nëse ka persona të plagosur apo jo. Kjo ngjarje ka shkaktuar vështirësi qarkullimi për automjetet. Autoritetet po punojnë për hetimin dhe zbardhjen e plot të ngjarjes.