Etiketim: shqiptari

Shpërndarësi i kokainës kapet në wc

0
Një 37 vjeçar shqiptar me iniciale L.A, dhe një 40 vjeçar me iniciale L.G, u arrestuan nga policia gjatë kontrolleve në Punta Marina të...