Tag archive for ‘familje’
By albaniaplus On E mërkurë, Qershor 8th, 2016
0 Comments

Të gjithë kundër dhunës

Valeria Dedaj Është vështirë të largosh nga mendja pamjen e një vogëlusheje që përpiqet të mbrojë nënën, me trupin e saj të brishtë, e tmerruar dhe mes lotësh, ende i dëgjoj ulërimat e saj. Është More...