Shkodër, 67-vjeçari vritet me breshëri automatiku

53

vrasjeNjë 67-vjeçar ka mbetur i vrarë sot në komunën “Gur i Zi”, në Shkodër.

Mësohet se shtetasi Zef Ejlli, ka mbetur i vdekur, në qendër të fshatit “Rrënz”,

si pasojë e plagëve të marra nga goditjet me breshëri automatiku që i janë bërë.

Nga të dhënat paraprake mësohet se autori i vrasjes është zhdukur nga vendi i ngjarjes.

Policia është vënë në ndjekje për kapjen e autorit dhe po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.